Ak Parti İl Danışma Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Yozgat İl Danışma Meclis Toplantısı, Kent Park Bilal Şahin Tesislerinde yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 30 Ağustos 2015, Pazar günü, saat: 11:14

Kent Park Bilal Şahin Tesislerinde yapılan Ak Parti İl Danışma Toplantısına Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Yozgat Ak Parti Milletvekilleri Abdul Kadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, Belediye başkanları, İl genel meclis üyeleri, parti yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri, kadın kolları başkanı, teşkilatlar ve partililer katıldı.

İl Danışma Meclis Toplantısına katılan AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer burada bir konuşma yaptı. Milletvekili Başer, AK Parti kurulduğundan beri Yozgatlının her zaman demokrasinin yanında, gelişmenin yanında tavır takındığını belirterek, “1 Kasım seçimlerinde Yozgat’tan kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın bizlere emanet ettiği AK Parti’yi bir kez daha Yozgat’ta daha güçlü bir şekilde temsil etme noktasında bu gün ahitleşmemiz gerektiğini düşünüyorum. Yozgat teşkilatları olarak 1 Kasım’da bir kez daha güçlü bir şekilde yeniden tarih yazacaktır” dedi.

Yozgat’ın yeni dönemde göç veren değil göç alan bir il olacağını vurgulayan Milletvekili Başer, “Yozgat’ta havaalanı ve hızlı trenin hizmete girdiğinde Yozgat merkez ve ilçelerimizdeki üniversite kampuslerimizi büyüttüğümüzde, altyapı ve sosyal hizmetleriyle, belediyemizle el ele vererek Yozgat’ı yaşanabilir bir kent haline getirmek, Yozgat’ı ilçeleriyle buluşturduğumuz andan itibaren Yozgat’ı bir cazibe merkezi yapacağız, göç veren değil göç alan bir il haline getirmek bizlerin namus borcu olduğunu bilmenizi istiyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ise toplamtıda yaptığı konuşmada 7 Haziran seçimlerinde Yozgat’ın AK Partiye büyük destek sağladığını belirterek, “Bizim Yozgat ile ilgili çok projelerimiz var. O kadar çok dersimize çalıştık ki kısmet olmadı. 2 ay içerisinde bazı şeyleri yapmaya çalıştık. Geçenlerde tüm birim müdürlerini bölge müdürlerini Yozgat’ta topladık. Çok iyi niyetlerle yapılan bir toplantıdır. Yozgat’a yapılacak projelerin altyapısını oluşturmak üzere yapılan bir toplantıdır. Bu toplantı oldukça verimli geçti ve o toplantı bir bütün halinde olan bir toplantıdır. Diğer yapılacak toplantıların başlangıcıdır, STK’lar ile iş adamlarıyla, halkımızla yapılan toplantıların başlangıcıdır. O toplantıda ne varsa üzerimize düşeni aldık” dedi.

1 Kasım Türkiye’nin var ile yok olma mücadelesinin verileceği bir gün olduğunu vurgulan Milletvekili Akgül, “Bunlar kumandaya bastığı anda PKK’yı Hortlatabiliyorlar. Bunlar kumandaya bastığında onları durdurabiliyorlar. Hangi vicdan, hangi Türk vatanseveri bunu yapabilir. Sanatçılar boy boy gösteriyor, ‘ben oyumu seve seve şu partiye verdim’ diye. Elbette özgürsün, verebilirsin de bu şehitlerimizin kanları, yavrularının durumu hiç mi vicdanını sızlatmıyor. Bunun için bizim seçimde iki kat üç kat çalışmamız lazım. Ben Yozgatlıyım, Yozgat sevdalısıyım. Ben özlük hakları için milletvekili olmadım, Yozgat’a hizmet için buradayız. Yozgat’a birlik ve beraberlik içinde bir şeyler yapmalıyız. Sizlerin eli kolu biz olmalıyız. Yozgat’ta dörtte dördü yapmak zorundayız. Yozgat 4 sıfır yaptığı gün AK Partinin kalesi olacak” ifadelerini kullandı.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki