AK Parti hizmetleriyle devleti köylerimize taşıdı

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret ederek, Ak Parti olarak küçük esnafa her zaman sahip çıktıklarını aktardı.
Yayınlanma tarihi: 12 Mayıs 2015, Salı günü, saat: 05:34

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret ederek, Ak Parti olarak küçük esnafa her zaman sahip çıktıklarını aktardı.

Yozgat’ta kent ekonomisinin can damarının küçük esnaf olduğunun altını çizen Milletvekili Başer, esnafla yaptığı sohbetlerde, AK Parti’nin 13 yıllık süreçte tüm ülkeye ve dolayısıyla Yozgat’a taşıdığı hizmetlere değindi. Başer, ‘Sağlık, eğitim, ulaşım, turizm, tarım ve hayvancılık şehri olan Yozgat’ta yatırım yoğunlaşması esnafımızın da siftahsız günlerini sona erdirdi. Her yatırım, her hizmet açılımı esnafımızın da gelirine katkı sağladı. AK Parti hükümetleri , daha önce,hiçbir dönem ve iktidar zamanında hayata geçirilmeyen desteklerle esnafımızın hizmetinde oldu” oldu.

VATANDAŞLARI TEK TEK DİNLİYOR
Ak Parti Milletvekili Başer, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla tek tek sohbet ederek sıkıntılarını dinliyor. Başer, “Hizmeti ayrım gözetmeksizin halkımıza getirmek, boynumuzun borcu. Kişiler, makamlar gelip geçicidir. Önemli olan ardımızda bıraktığımız hizmet ve eserlerdir. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler eminiz ki bu millet kendisine hizmeti kim getirecekse ona destek verecektir. Biz oylarımızı kullanırken bu hususları göz önüne alacağız” diye konuştu.

KÖYLERE HİZMET SEFERBERLİĞİ
Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerine de ağırlık veren Milletvekili Başer, her köyde özel bir ilgi, coşku ve heyecanla karşılandı. Gittiği her yerde köy halkıyla görüşen, onların beklentilerini tespit eden Başer, sohbetlerinde, Cumhuriyet tarihi içinde yalnızca AK Parti döneminde köylere özel bir yaklaşım sergi lendiğini, KÖYDES projeleriyle kırsalda yaşam koşullarının iyileştirildiğini ve yaşanılır hale getirildiğini belirtti.

Köylerde alt ve üst yapının ilk kez AK Parti Hükümetleri döneminde elden geçirilerek yeniden kurulduğuna işaret eden Başer, “AK Hizmet davası yalnızca fiziki hizmetlerle kalm adı, aynı zamanda köylerimizin tek tek beşeri envanteri yapılarak buralarda yaşayan kimsesiz, yoksul ve engelli kardeşlerimize yardım eli uzatıldı. Yıllarca köylerimizi unutanlara inat, AK Parti hizmetleriyle devleti köylerimize taşıdı” ifadelerini kullandı.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki