Ak Parti Adaylarını Tanıttı

Yozgat AK Parti il teşkilatı "Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı" düzenledi.
Yayınlanma tarihi: 19 Nisan 2015, Pazar günü, saat: 21:05

Yozgat Ak Parti İl Teşkilatı Bozok Spor Salonun da 'Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı' düzenledi.

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz'in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Ak Parti milletvekili adayları, İskender Minar, Yusuf Başer, Ertuğrul Soysal ve Abdulkadir Akgül kısa öz geçmişleri okunarak partililere tanıtıldı. 

Ak Parti Yozgat Milletvekili Tanıtım Programına katılan eski Adalet Bakanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili bekir bozdağ, burada yaptığı konuşmada, HDP’nin parti olarak seçime girmesinin uluslararası bir proje olduğunu, HDP’nin seçime sokulmak suretiyle AK Parti’nin güçlü iktidarının, Türkiye’nin siyasi istikrarının önü kesilmek istendiğini kaydetti.

Türkiye’de her seçim öncesi değişik operasyonların sahnelendiğini ifade eden Bozdağ, “2011 seçimleri öncesi CHP’ye MHP’ye operasyon yaptılar. Şimdi 2015’e gidiyoruz. Yeni operasyonlar var mı var. Bakın çok net söylüyorum HDP’nin parti olarak seçime girmesi uluslararası bir projedir. HDP seçime sokulmak suretiyle AK Parti’nin güçlü iktidarını, Türkiye’nin siyasi istikrarının önü kesilmek istenmektedir. Eğer buna mani olamazlarsa Anayasa değişikliği yapacak bir çoğunlukla parlamentoda temsilini engellemeyi arzu etmektedirler. Birinci hedefleri bu. Bunu başarır HDP’ye barajı geçirtirlerse mutlu olacaklar. Ama eğer bunu başaramazlarsa o zaman Türkiye’nin istikrarını, huzurunu bozmak için bu kadar oy almış parti mecliste niye temsil edilemiyor diye Türkiye’nin siyasi istikrarını bozmak için kullanacaklardır. Yani uluslararası çevreler onların Türkiye içindeki işbirlikçileri kazan kazan politikası uygulayarak Türkiye’nin önünü yolunu kesmek istiyorlar” dedi.

Etiketler: ak parti   yozgat   seçim   siyaset  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki