Yozgat AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi köy köy, belde belde, ilçe ilçe gezip tüm vatandaşlara ulaşarak anaya değişikliğini içeren maddeleri anlatıyor.

AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı, referandum sürecinin başlamasının ardından Başbakan Binali Yıldırım tarafından 18 yaşını doldurmuş 75 bin Yozgatlı genç için gönderilen mektupları adreslerine elden teslim ediyor. Gençlerle birebir diyalog kurup, Başbakan Yıldırım'ın selamını ileten gençler, ayrıca 45 bin Evet Bülteni ile 30 bin broşürü Yozgat'ın her köşesindeki gençlere iletiyor.

KAPI KAPI GEZİYORLAR
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Erbek, referandum sürecinde gençlik teşkilatında görev alan tüm gençlerin gece gündüz demeden tüm vatandaşlara ulaşıp Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattığını söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından 18 yaşını doldurmuş 75 bin mektubu tüm gençlere adrese teslim ulaştırdıklarını kaydeden Erbek; "Ayrıca 45 bin civarında Evet Bülteni ile 30 bin adet yeni hükümet sistemini anlatan broşürleri vatandaşlara ulaştırıyoruz. Ziyaretler sırasında bizleri karşılayan tebessüm dolu yüzler, tatlı sözler en büyük kazancımız, güç kaynağımız oluyor. Bu süreçte Yozgat'ın her köşesindeki vatandaşlarımıza ulaşarak 16 Nisan'ın Yozgat'ımız ve ülkemiz için aydınlık yarınları getirecek Evet oylarının çıkacağı sonuçla sandığa yansıması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Şuana kadar insanların bizlere olan yaklaşımı ve başbakanımızın selamı ile ittiğimiz ocaklarda, hanelerde bağrına basacak kadar samimiyetle yaklaşması 16 Nisan'ı daha da anlamlı kılıyor" diye konuştu.

Erbek, 16 Nisan gününe kadar insanlara ulaşmaya ve süreci anlatmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.