Aday Öğretmenlerden Kaymakam Özcan'a Ziyaret

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim ve adaylık sürecini devam ettiren aday öğretmenler, Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 23 Nisan 2016, Cumartesi günü, saat: 09:52

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim ve adaylık sürecini devam ettiren aday öğretmenler, "Okul Dışı Faaliyetler" kapsamında Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Mermi ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Günaydın Kaymakam Özcan’a eğitim ve adaylık süreci programının detayları hakkında bilgi verdiler.

Aday öğretmenlere mesleklerinde başarılar dileyen İlçe Kaymakamı Yasin Özcan, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzün böyle bir proje başlatması önemli. İnşallah uzun yıllar mesleğinizi severek yaparsınız. Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Görev yaptığınız yerlerdeki tek düşünceniz öğrencilere nasıl faydalı olabilirim olmalıdır. Adaylık süreci tamamlandıktan sonra yeni görev yerlerinizde sağlıklı, mutlu bir hayat ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Aday öğretmenler daha sonra hatıra fotoğrafı çektirerek Tarihi Roma Hamamını gezdiler.

Etiketler: sarıkaya   aday   öğretmen   kaymakam   yasin özcan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki