Acil Çağrı Merkezi Komisyon Toplantısı Yapıldı

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Şubat ayı Olağan Toplantısı, Vali Kadir Çakır başkanlığında yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 28 Şubat 2019, Perşembe günü, saat: 16:31

Acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki işbirliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi, Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan yıllık faaliyet raporunun değerlendirilmesi,  il düzeyinde ihtiyaç duyulan gerekli tedbirlerin alınması ve sorunların giderilmesi amacıyla, 112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Şubat ayı Olağan Toplantısı, Yozgat Valisi Kadir Çakır başkanlığında yapıldı.
 
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Yozgat Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü, İl AFAD ve Acil Durum Müdürlüğü ve Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
 
Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili yapılan sunumun ardından, katılımcılar tarafından faaliyet raporunun değerlendirilmesi yapılarak, karşılıklı bilgi alış verişi ve önerilerde bulunulduktan sonra toplantı sona erdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki