Açıkgöz, aday adaylığını açıkladı

AK Parti eski İl Başkanı Avukat Fahri Açıkgöz, düzenlendiği basın toplantısıyla AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:42

AK Parti’de aday adaylığı müracaatları gün boyu devam etti. Eski İl Başkanı Avukat Fahri Açıkgöz’ AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı olduğunu beyan etti. Fahri Açıkgöz, AK Parti’nin geçmişte ‘Her şey Türkiye için’ dediğini ‘İşimiz hizmet, gücümüz millet’ sloganlarını kullandığını hatırlatarak, “Hamdolsun ki bu çizgi ve hedeflerden partimiz hiçbir zaman şaşmadı. Bu istikamet ve doğrultuda aziz milletimize hizmetler sundu. Bizde o dönem il başkanlığı dönemimizde bu kadroların içinde görevlerde bulunduk ve değerli bir kardeşimize bayrağı teslim ettik. Şimdi ise aynı hizmetleri sunmak adına bu göreve talip oluyorum” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz ise Fahri Açıkgöz ile aynı dönemde görev aldığını ve kendisiyle çalışmaktan her zaman için mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti. Lekesiz, “Partimize çok büyük emek ve katkıları bulunan Fahri Açıkgöz kardeşimizde bu kutlu yolda yeni bir göreve talip ve hazır olduğunu beyan etmiştir. Bu da bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm aday kardeşlerimizde olduğu gibi kendisine de başta ailesi olmak üzere hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Fahri Açıkgöz daha sonra  başvuru evrakını Harun Lekesiz’e teslim etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki