Açıkel'den okuyan öğrencilere kitap

Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, İlçe Halk Kütüphanesi'nde 2014-2015 eğitim-öğretim yılında en çok kitap okuyan öğrencileri kitapla ödüllendirdi.
Yayınlanma tarihi: 30 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 09:43

İlçe Halk Kütüphanesinde eğitim öğretim yılı boyunca en çok kitap okuyan öğrenciler kayıtların incelenmesi ile tespit edilerek daha çok okumaları ve diğer öğrencileri de kitap okumaya teşvik etmek maksadıyla ödüllendirildi. Öğrencilere ödüllerini Belediye Başkanı Ömer Açıkel verdi. 

Her zaman öğrencilerin yanında ve destekçi olacağını belirten Belediye Başkanı Açıkel, öğrencilere Sarıkaya Belediyesi tarafından hazırlanan hediye paketlerini vererek, daha çok kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. 

Başarıları ödüllendirilen öğrencilerin daha da çok çalışarak ilçeye ve ülkeye faydalı bireylerin yetişmesi açısından önemli olduğuna değinen Başkan Açıkel daha sonra öğrencileri tek tek tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yıl boyunca çok sayıda kitap okuyarak ödüllendirilen öğrencilerin isimleri şöyle ; Fatih Gönen, Feride Vural, Kasım Taşpınar, Hasan Kaan Torun, Gamze Ayverdi ve Mustafa Şeker. 

Etiketler: sarıkaya   ömer açıkel   öğrenci   kitap   hediye  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki