6 Ülkeden Gümüşsu'ya Misafir

6 ülkeden, Türkiye'ye gelen 46 öğrenci ve öğretmen misafirler, İstanbul Büyük Ada, Abant, Nevşehir, Yozgat ve Ankara ziyaretlerinde bulunarak, ziyaret ettikleri şehirlerde eğitim toplantıları, sunumlar, şehir turları ve çevre incelemeleri yaptılar.
Yayınlanma tarihi: 16 Haziran 2016, Perşembe günü, saat: 19:50

Avrupa Birliği Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen, Erasmus + comenius projesi olan Share Play projesinin final toplantısı için Türkiye’ye gelen 6 Ülkeden, 46 öğrenci ve öğretmen misafirler, İstanbul Büyük Ada, Abant, Nevşehir, Yozgat ve Ankara ziyaretlerinde bulunarak, ziyaret ettikleri şehirlerde eğitim toplantıları, sunumlar, şehir turları ve çevre incelemeleri yaptılar.

Kadışehri İlçesi, Gümüşsu Köyü İlk ve Ortaokuluna gelen misafirler ilk olarak okulu gezdiler. Sonrasında okul bahçesinde düzenlenen oyun gösterilerini izleyip, ardından öğrenciler için kurulan “Survivor” parkurunda yarıştılar. Akşam, Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen programda proje hakkında bilgiler veren görevli öğretmenler, emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür ettiler.

Ülkelerinden getirdikleri hediyeleri takdim eden misafirler, kendilerine gösterilen sıcak karşılama ve misafirperver davranışlarından dolayı öğrencilere, öğretmenlere ve köy halkına teşekkür ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki