5 Bin İstihdam Alanı Açılacak

Ak Parti iktidarı ile birlikte eğitim yatırımları ile öğrenci şehri haline gelen Yozgat, hizmet sektörüne yapılan yatırımlarla 5 bine yakın istihdam sağlayıp işsizliğe çare aranacak.
Yayınlanma tarihi: 13 Ekim 2015, Salı günü, saat: 09:26

Ak Parti iktidarı ile birlikte eğitim yatırımları ile öğrenci şehri haline gelen Yozgat esnafın yüzünü güldürürken, işsizliğe yönelik projeleri hizmet sektörüne yaptığı yatırımlarla 5 bine yakın istihdam sağlayıp bu sorunu da en aza indirecek. Eğitim yatırımlarıyla esnafı, hizmet sektörüne yönelik yatırımlarla işsizliğe çare olacağız diyen Ak Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, ‘Bölge Hastanesi, Yeni Cezaevi, Diyanet Eğitim Merkezi, Adalet Eğitim Merkezi ve Tıp Fakültesi faaliyete geçtikten sonra hizmet sektöründe yaklaşık 5 bin istihdam alanı açılacak. Eğitim yatırımları ile ticari yaşam, hizmet sektöründeki gelişmişlikle ile işsizliği en aza indirip göçü durduracağız’ dedi.

Ak Parti iktidarının 13 yılda yaptığı yatırımlar meyvesini veriyor diyen Başkan Lekesiz, ‘Yozgat’ın dört bir yanı Ak Parti’nin eserleriyle gelişimini sürdürüyor. Özellikle son yıllarda yapılan projelerle Yozgat şantiye alanına döndü. Bölge Hastanesi, Yeni Cezaevi, Diyanet Eğitim Merkezi, Adalet Eğitim Merkezi ve Tıp Fakültesi önümüzdeki yıl hizmete girecek. Yapılan yatırımlar hizmet sektöründe yaklaşık 5 bin istihdam anlamına geliyor. Ak Parti hiçbir dönem laf siyaseti değil hizmet siyaseti yaptığını görmüş oluyoruz’ şeklinde konuştu.

Yozgat halkının her dönem Ak Parti iktidarına verdiği güçlü desteğin hakkının vermeye çalıştıklarını ifade eden Lekesiz, ‘Yozgat’ın dört bir yanında 13 yıldır yapılan yatırımlar bugün eskimiş bile oldu. Her dönem yeni şeyler söylemek gerekir diyen Ak Parti iktidarı yine dört bir yanı şantiye alanına döndürdü. İnşallah yakın zamanda bu projelerde hayata geçti mi Yozgat artık tutulamaz şehir olacak. Bugün bunun meyvelerini görüyoruz’ ifadelerini kullandı.

Etiketler: harun lekesiz   ak parti   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki