42 Yıllık Memuriyet Sona Erdi

Yozgat PTT Başmüdürü Mustafa Türkmen, 42 yıllık memuriyet hayatını sonlandırarak emekliye ayrıldı.
Yayınlanma tarihi: 11 Ekim 2017, Çarşamba günü, saat: 08:42

Yozgat’ta 2014 yılından bu yana PTT Başmüdürü olarak görev yapan Mustafa Türkmen için veda programı düzenlendi.
 
İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programa Vali Kemal Yurtnaç, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay Çorak, Yozgat İdare Mahkemesi Başkanı Ahmet Yanık, Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, Yozgat POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu, İnovasyon Ekibi Başkanı Nurullah Nurdoğan, daire müdürleri ve eşleri katıldı.
 
İnovasyon Ekibi Başkanı Nurullah Nurdoğan, Yozgat’ta 3 yıldan bu yana görev yapan Mustafa Türkmen’in kendilerine ağabeylik yaptığını ve tecrübeleriyle örnek olduğunu söyledi. Türkmen’in emekliye ayrılmayacağını ve tecrübelerini gençlerle paylaşacağına inandığını belirterek, bundan sonraki hayatında mutluluklar diledi.
 
Vali Kemal Yurtnaç ise konuşmasında emekliye ayrılan Mustafa Türkmen’e nasihatlerde bulundu. Vali Yurnaç, Türkmen tecrübeli bir bürokrat olduğunu ve tecrübelerini genç memur ve bürokratlarla paylaşmasını istedi.
 
Türkmen ile 15 ay beraber çalıştıklarını dile getiren Vali Yurtnaç, ‘Gelene hoş geldin, gidene güle güle demek bizim geleneğimizde var. Bugün baktığımızda Mustafa Türkmen 42 yılı geride bırakmış. Emekliye ayrılacak olması çalışmayacak olması anlamına gelmez. İnanıyorum ki, Çankırı’da da tecrübeleriyle birçok memur ve bürokrata örnek teşkil edecek ve katkı verecektir’ dedi.
 
42 yıllık memuriyet hayatını sonlandırarak emekliye ayrılan PTT Başmüdürü Mustafa Türkmen ise Yozgat’ta görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Türkiye’nin birçok yerinde görev yaptığını dile getiren Türkmen, Yozgatlılara Çankırı’da kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.
 
Konuşmaların ardından Mustafa Türkmen ve eşine çeşitli hediyeler takdim edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki