1959'da Hedef 3'üncü Lig

Arslan, Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü’nün hedefi 3'üncü ligdir.
Yayınlanma tarihi: 19 Mayıs 2015, Salı günü, saat: 20:35

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, basın mensupları ile bir araya gelerek Yozgatspor 1959 FK'nın 30 Mayıs'ta düzenlenecek olan kongresini konuştu.

Başkan Arslan, Yozgatspor 1959 FK'nın, Şehrimizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edeceğini söyleyerek "Yeniden yapılanma sürecinin önemli bir merhalesi olan ve 30 Mayıs'ta Cumhuriyet alanında yapılacak olan kongreye, elini taşın altına koymak isteyen herkesi davet ediyoruz." dedi.

Yozgatspor 1959 FK, Yozgat’ın takımı ve bütün Yozgatlıların takımıdır. Takıma destek olmak isteyen, elini taşın altına koyup maddi manevi destek olmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır diyen Başkan Arslan "Biz en kötü dönemde bir takım kurup belediye olarak sahip çıktık. Hedef 3. Lig’e çıkmaktır. Takım için fazla bir bütçemiz yok ancak planlı yönetim ve planlı bütçe ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yozgatspor 1959 FK’yi belediye kurmuştur ancak, biz isteyen olursa takımı bırakmaya hazırız. 30 Mayıs’ta genel kurul toplantısını Cumhuriyet Meydanı’nda açık havada yapacağız. Takıma maddi ve manevi destek olmak isteyen bütün vatandaşlarımız bu genel kurula bekliyoruz." şeklinde ifade etti.

Başkan Arslan basın toplantısında Yozgatspor 1959 FK'nın kurulmasında çok önemli katkıları olan Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt ve Şefaatli Belediyespor'a verdikleri katkı için teşekkür etti.

 

Etiketler: yozgatspor   1959   futbol   belediye   yozgat   kazım arslan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki