1959 FK'da Yasin Karagöz İmzaladı

Yozgatspor 1959 FK, yeni sezonda teknik direktör Tahir Çopur’un raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Yayınlanma tarihi: 01 Temmuz 2015, Çarşamba günü, saat: 18:25

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek Yozgatspor 1959 FK'da, Teknik direktör Tahir Çopur’un raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Yozgatspor 1959 FK, Yozgatlı sol açık Yasin Karagöz ile sözleşme imzaladı.

Yozgatspor 1959 FK kulüp yöneticisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Kırıkkalespor, Bartınspor ve Sorgunspor'da top koşturan sol açık Yozgatlı Yasin Karagöz ile sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada "2015-2016 sezonu TFF kategorileri henüz açıklanmadı. Transfer yapılacak futbolcularının lisanslarını almaları gerektiği için süreci beklemek zorundayız. Bekleme esnasında hocamızın verdiği rapor doğrultusunda iç transferler ve dış transferde ise bildiğimiz futbolcularla görüşmelerimiz devam ediyor." dedi.

"Tahir hocanın verdiği rapor doğrultusunda öncelikli olarak iç transferler ile görüşüldü. Geçen sene mevcut kadromuzda ki oyuncularımıza yüksek rakamlar ödenmiş, bizim bu sene bütçemiz belli, bu bütçe doğrultusunda oyuncularımıza vereceğimiz rakamlarda belli. Anlatamadıklarımıza süre verildi" diyen Akgün "Dış transferlerde sözleşme imzalamak istediğimiz futbolcuların 1987 doğumlu ve 1987 altı olmasına özellikle dikkat ediyoruz, çünkü kontenjan sınırına takılmak istemiyoruz. Bu yüzden de emin ve sağlam adımlar atarak hem Yozgatspor menfaatlarini ön planda tutarak, hem de Yozgatspor'a değer katacak futbolcu arayışı içindeyiz." şeklinde ifade etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki