1959 FK İlk Kampını Yozgat'ta Yapacak

Yeni oluşum içerisinde sezona 3. Lig parolasıyla başlamak isteyen Yozgatspor 1959 FK’da Teknik Direktörü Tahir Çopur, ayağının tozuyla geldiği Ankara’dan hazırladığı sezon planlamasını dün kırmızı siyahlı yönetime sundu. Temsilcimiz 2015-2016 sezonunu 20 Temmuz’da yapacağı oyuncu seçmeleriyle açacak.
Yayınlanma tarihi: 25 Haziran 2015, Perşembe günü, saat: 08:38

2015-2016 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yozgatspor 1959 FK’da hareketli saatler yaşanıyor. Teknik ekibi ile dün öğle saatlerinde Yozgat’a gelerek yeni sezon planlamasını yönetime sunan deneyimli teknik adam Tahir Çopur, sezon hazırlıklarına 20 Temmuz’da oyuncu seçmeleri yaparak başlayacaklarını söyledi.

Gözünü Yozgat’taki yıldız futbolcu adaylarına diken Çopur, ilk olarak 20-23 Temmuz tarihleri arasında belirli yaş guruplarında lisanslı sporcular arasından Yozgat spor’un verim alabileceği oyuncu seçmeleri yapacak. 4 günlük seçmelerin ardından 27 Temmuz’da kulüp tesislerinde toplanacaklarını dile getiren Çopur, 3 gün tesislerde futbolcularla birlikte toplanarak aile ortamı çerçevesinde yeni sezona start vereceklerini söyledi. 

Yeni sezon öncesi ilk kampı Yozgat’ta yapacaklarını ifade eden Çopur, kulüp tesislerinde oyuncuların kaynaşması için 30 Temmuz- 8 Ağustos tarihleri arasında yeni dönemin ilk kampını gerçekleştireceklerini belirtti. 10 günlük kampta oyuncuların takıma adapte olması için çalışacaklarını söyleyen Çopur, bu dönem zarfında oyuncuların güç toplamalarını ve takıma adapte olmalarını sağlayacaklarını dile getirdi.

İlk kampını Yozgat’ta gerçekleştirecek olan Yozgatspor 1959 FK’da takıma teknik ekip tarafından 9-10 Ağustos tarihleri arasında iki gün izin verileceğini belirten Çopur, ikinci hazırlık kampı için 11 Ağustos’ta kulüp tesislerinde futbolcular ile toplanacaklarını söyledi. 12-21 Ağustos arası il dışında ikinci hazırlık kamplarını gerçekleştireceklerini ifade eden Çopur, 10 günlük kampın ardından futbolculara 2 gün izin verileceğini aktardı. 

Kamp dönemlerinin ardından 24 Ağustos’ta ilk maç tarihine kadar kulüp tesislerinde çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Çopur, 2015-2016 sezon planlamasını bu şekilde tasarladıklarını ve planlamayı dün itibariyle kırmızı siyahlı yönetime sunduklarını dile getirdi. Yozgatspor’un Bölgesel Amatör Lig’e yakışmadığını ve artık yükselme vaktinin geldiğini dile getiren tecrübeli teknik adam Çopur, bu sezon Yozgat halkının desteği ile 3. Lig hedeflerine kesinlikle ulaşacaklarının altını çizdi.

Etiketler: yozgatspor   1959 FK   tahir çopur  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki