15 Okula Beyaz Bayrak

Boğazlıyan İlçesinde yapılan denetimlerde temizlik ve hijyen kurallarına uyduğu belirlenen 15 okul 'Beyaz Bayrak' Sertifikası almaya hak kazandı.
Yayınlanma tarihi: 11 Kasım 2016, Cuma günü, saat: 10:13

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği Boğazlıyan İlçesinde yapılan denetimlerde temizlik ve hijyen kurallarına uyduğu belirlenen 15 okul "Beyaz Bayrak" Sertifikası almaya hak kazandı.

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünün Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen sertifika törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri Vedat Oymak, Nazan Tok ve Beyaz Bayrak Sertifikası almaya hak kazanan okulların müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, "Burada bulunan arkadaşları tebrik ediyorum. Projenin amacı, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi, yaşam kalitesinin yükseltilmesi, yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirilmesidir. Temizlik ve hijyen önemli bir konudur. Belge almaya hak kazanan okullarımızı ve idarecilerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ardından sertifikalar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ  ve şube müdürleri Vedat Oymak, Nazan Tok tarafından sertifika alamaya hak kazanan okullara takdim edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki