1 Kasım vatanın geleceğidir

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu Türk Milliyetçileri'nin, Türkiye üzerine oynanan oyunlara asla geçit vermeyeceğini belirterek iktidara yüklendi.
Yayınlanma tarihi: 31 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 09:23

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu, 1 Kasım'da seçimin olduğunu hatırlatarak: " Türk Milletine açıktan husumet besleyen küresel çevreler, mimarı oldukları vahşet projelerinin yıkım planlarına ülkemizi de dahil etmişlerdir. Anadolu ve Balkanlardaki varlığını asırlardır hazmedememiş, dış odaklı güçler, Yüce Türk Milletinin başına bela olmuşlar ve düşmanlıklarını hiçbir zaman terk etmemişlerdir. Allah’a, Kur’an’a, Vatana, Bayrağa yemin etmiş Türk Milliyetçileri, Türkiye üzerine oynanan oyunlara asla geçit vermeyecektir. AKP hükümetinin gevşek tutumu, çözülme süreci oyunları, toplumsal barış ve güven ortamını zedelemiştir, hergün şehit cenazeleri, hergün bombalamalar, insanları kutuplaştırma ve ayrıştırma politikaları karşısında toplumun birbirine güveni kalmamış, Vatan etekli piçlere esir olmuş, devlet aciz kalmıştır. Şehitlerimizin acısı yetmezmiş gibi şehit ailelerine hakaretler ve tehditler yapılmıştır.İnsanlarımız şaşırmış ve güven ortamı zedelenmiştir." dedi.

Verilecek her 1 oyun ne kadar değerli olduğunu dile getiren Sarıoğlu: "Artan pahalılık, gizli yapılan zamlar, emekli, memur ve işçiyi bitirmiş ve kredi kartı batağına sürüklenen vatandaşımızda sosyal yaralar artmıştır. Basın ve medya üzerinden yapılan algılarla her şey güllük gülüstanlık gösterilmeye çalışılmakta olup insanımızın geleceği ipotek altına alınmaktadır. Bütün bu olumsuz gelişmelerin yanında; İktidar, MHP'ni yalanlarına ve yolsuzluklarına ortak etme çabası içine girmiş ülkeyi huzur ve refaha götürecek koalisyon arayışına girmemiş doğrudan sarayı koruma alına alan siyaset anlayışına bürünmüştür. Türk Milletini etnik temelde ayrıştırmaya, bölmeye ve parçalamaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Milliyetçi” Hareket Partisi mensupları, bu vatanı canından aziz görmekte ve üzerine düşen sorumlulukları yapmayı bir misyon olarak kabullenmektedir. Bizim vazgeçecek ne ülkemiz ne de bölünecek milletimiz ve ne de paylaşılacak toprağımız vardır. Türk Vatanının sahipleri, 1 Kasım da yapılacak seçimlerde bu işbirlikçi düzene “Artık Yeter” diyecek ve Milliyetçi Hareket Partisini tek başına iktidara getirecektir.

Etiketler: mhp   yozgat   gülseren sarıoğlu  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki