1 Kasım seçimleri 2023’ün müjdesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 1 Kasım seçimlerinin sadece bir zafer değil 2019 ve 2023 seçimlerinde de AK Parti'nin kazanacağı zaferlerin müjdecisi olduğunu söyledi.
Yayınlanma tarihi: 06 Kasım 2015, Cuma günü, saat: 09:15

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, partisinin Yozgat milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer ile AK Parti Sorgun İlçe Teşkilatı tarafından Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen teşekkür toplantısına katıldı. Bozdağ, partililere seçimlerde gösterdikleri çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

Seçim sonuçlarının kendilerinin yükünü ve sorumluluklarını artırdığını belirten Bozdağ, 1 Kasım seçimlerinin sadece bir zafer değil 2019 ve 2023 seçimlerinde de AK Parti'nin kazanacağı zaferlerin müjdecisi olduğunu söyledi.

Vatandaşların huzurun, güvenin, istikrarın, birliğin, dirliğin teminatı olarak AK Parti'yi yeniden iktidar yaptığı dile getiren Bozdağ, şunları kaydetti:

"Yozgat’ta dört dörtlük bir başarı yaşattığınız gibi, AK Partiyi de tek başına iktidara yolladınız. Elbette 7 Haziran seçimlerini doğuran da bir çok neden vardı. Biz, 7 Haziran ile 1 Kasım'ı birbirinden ayırmıyoruz. 7 Haziran seçimi ile 1 Kasım seçimi bizim nazarımızda tek bir seçim gibidir. 7 Haziran'da milletimizin bize verdiği mesajlar vardı, ikazlar vardı, uyarıları vardı. O uyarıları aldık, kabul ettik ve onun gereği üzerine yol yürümeye karar verdik. 7 Haziran'da milletimizin sandıkta bizlere verdiği mesaj asla unutulmayacaktır.”

"AK Parti'nin iktidarına CHP’liler, MHP’liler, HDP’liler de sevindi"
7 Haziran seçimleri sabahı sadece AK Partililerin değil, AK Partili olmayanların da üzüldüğünü ifade eden Bozdağ, şöyle devam etti:

"AK Parti gitti düzen bozuldu. AK Parti gitti istikrar tehlikeye girdi. AK Parti gitti, huzur ve güven ortamı zedelendi. Türkiye’nin, önünü gören bir ülke yerine belirsizlikler ülkesi haline dönüşmesi herkesi rahatsız etti. Herkes 'keşke AK Parti iktidarda olsaydı' dedi. Herkes üzüldü. Fakat aradan 5 ay geçtikten sonra 1 Kasım'da yapılan seçimlerde büyük bir başarı ortaya çıktı.

1 Kasım'ın akşamı sadece bu salonu dolduranlar sevinmediler, Türkiye’de bize oy vermeyen CHP’liler, MHP’liler, HDP’liler de sevindi. 3 dönem tek başına iktidar olan AK Parti 7 Haziran seçimlerinde kısa bir ara verdi ama 1 Kasım'da yine büyük bir oy oranıyla yeniden iktidar oldu. Bu sadece 2019’a kadar devam edecek bir iktidar süreci değil, aynı zamanda 2019 ve 2023 yıllarında yapılacak olan seçimlerde AK Parti’nin başarısının da bir müjdesidir." 

Bozdağ, kendilerine verilen bu oyların kıymetini çok iyi bildiklerini ve bu oyların hizmet olarak geri döneceğini sözlerine ekledi. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki